WebKOBIS ERP3 Yönetim Sistemleri

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

WebKOBIS-HYS Harcama Yönetimi

WebKOBIS-HYS Harcama Yönetim Sistemi, küçük ölçekli KOBİlerin temel sorunlarınından biri olan günlük ve personel harcamalarını kayıt altına alarak etkin şekilde takip edilmesini sağlar.

Günlük hareketin ve çalışanlar üzerindeki yükün çok olduğu küçük KOBIlerde nakit kayıtlarının etkin ve basit şekilde girilebilmesi önemli olduğu kadar finansal yönden çok kritiktir.

WebKOBIS, Harcama takibini pratik bir şekilde kayıt altına tutmanıza imkan vererek kurumsal etkinliğinizin artmasına ve KOBİ içi nakit para akışının takibini sağlamaktadır.

 

 

Duyurular

WebKOBIS ERP3'ün geniş altyapısı ve içindeki İş güvenliği ve Personel modülü, T.C. ÇSGB'nin 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa (OHSAS ISO 18001) uygun şekilde iş güvenili ve iş sağlığı sektörüne uyarlanarak WebİGS İş Güvenlik ve Sağlık Otomasyonu adı altında yine 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununu yapısında kurulan Ortak Sağlık e Güvenlik Birimlerinin (OSGB), İş Güvenlik Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve Firmaların hizmetine açıldı.
Geniş ERP altyapısı, ileri entegrasyonu ve pratikliği için beğeni alan WebİGS, özellikle OSGB'ler için entegre bir ERP Yönetim Sistemi çözümü sunuyor.
WebKOBIS'in bu "Düşey Market" uygulaması sadece 4 içinde tamamlanarak kullanıcıların değerlendirmesine açıldı. Bu kısa süre WebKOBIS'in esnekliğinin ve pratikliğinin bir göstergesidir.